Kurumsal

Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaya çalışan Nazalli, ofis koltukları, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel hizmet anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir.

Biz, Türkiye’de yerleşik İstanbul’da 22.000 m2 kapalı alanda ofis mobilyaları üretimi yapan büyük bir firmayız. Yurt içinde 800, yurt dışında 15 bayimiz bulunmaktadır.

Web sitemizde gördüğünüz tüm ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerimizin tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Ayrıca, tüm ürünlerimiz için 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz.

Ofis masaları, ofis koltukları, ofis dolapları vs ürünlerimizde her renkte üretim yapılmaktadır. Ofis koltuklarımızda; alüminyum ayak, plastik ayak, alüminyum kolçak, plastik kolçak, ayarlı kolçak, senkron ve tilt mekanizma seçenekleri mevcuttur.

Ürünlerimizin tamamı için hazırlanmış teknik şartnameler mevcuttur. Her koltuğun veya masanın teknik şartnamesini bizden sağlayabilirsiniz. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır.

Nazalli Ofis Mobilyaları